93-279 Łódź

Skwer Św. Maksymiliana M. Kolbego 1,

E-mail

montessori.lodz.franciszkanie@gmail.com

Rekrutacja

Rekrutacja do szkoły podstawowej trwa cały rok

 

Jak zapisać do nas dziecko

  1. Skontaktuj się z nami, pisząc na adres e-mail: montessori.lodz.franciszkanie@gmail.com lub dzwoniąc: +48 888468 038. Przekażemy Państwu pakiet informacyjny. Prosimy również o przekazanie nam uzupełnionego formularza zgłoszeniowego (>>Formularz zgłoszeniowy<<<) wraz z aktualnym zdjęciem dziecka.
  2. Po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego pocztą, na adres e-mail lub osobiście wspólnie ustalimy termin spotkania z dyr. o. Mariuszem Słowikiem lub osobą zarządzającą biurem. Na spotkanie zapraszamy rodziców wraz z dzieckiem. Dzięki temu rodzice będą mieć okazję do obejrzenia szkoły i jej otoczenia, poznania jej pracowników i zadania nurtujących pytań. Dziecko natomiast będzie mogło spędzić czas w odpowiednio przygotowanym montessoriańskim otoczeniu.
  3. Finalizacją procedury zapisu jest wpłacenie opłaty wpisowej. Rodzice otrzymują dokumenty, które muszą być dostarczone do biura przed pierwszym dniem pobytu dziecka w przedszkolu.
  4. Zanim dziecko rozpocznie naukę w naszej szkole, zapraszamy na czerwcowe spotkanie integracyjne.Jeżeli dołączy do klasy w trakcie roku szkolnego, proponujemy, aby wcześniej odbyło kilka wizyt w klasie. Czas trwania adaptacji ustalony zostanie  indywidualnie dla każdego dziecka. 

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące procesu rekrutacji, prosimy skontaktować się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
telefon:  +48 888468038.
email: montessori.lodz.franciszkanie@gmail.com